سرویس های ارائه شده
راه های ارتباطی با ریلکس و مدیریت

مدیرعامل: سعید طاهریان
ایمیل: saeid.taherian.t at gmail.com
شماره تماس: 02188193703
آدرس محل فعالیت: تهران - تهران خیابان 19 گاندی پلاک 12 واحد 18
محصولات
  خط اول:  ارائه خطوط سامانه های مبتنی بر پیامک
امروزه پیامک دیگر تنها ابزاری برای ارسال و دریافت پیغام‌های متنی میان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ی بسیار متنوعی برای آن تعریف شده‌ است. در کشور ما علاوه بر ارسال پیامک انبوه، با اهدافی نظیر تبلیغات و یا اطلاع‌رسانی گسترده، خدمات ارزش افزوده‌ی متنوعی بر اساس پیامک ارائه می‌شود. لازم به ذکر است که پیامک یکی از راه‌های موثر ارتباط سازمان‌ها و ادارات، دانشگاه‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس‌ها، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها با مخاطبان خاص خود است
  خط دوم: خدمات سرور اختصاصی ایران و هاستینگ
ارائه سرورهای اختصاصی و هاستینگ در دیتاسنتر سروش رسانه
  خط سوم: سامانه مرکز آپلود
سیسنمی یک پارچه چهت مدیریت فایلها در بستر وب
  خط چهارم: واگذاری نمایندگی مستقل جهت تولید کسب و کار آسان به افراد واجد شرایط
خط پنچم: تولید نرم افزار اختصاصی و پشتیبانی نرم افزار
چرا ریلکس ؟
  خط اول: حفظ ارزش کالا
در صورتی که خریدی از ریلکس انجام شود اطمینان نمایید قیمت محصول  در چارچوب و بر اساس نرخ مصوب شده انجام می شود و کالای مربوطه بر اساس نوع خدمات و محصول ارزش خود را حفظ می نمایند.
  خط دوم: قدرت خرید محصول برای مصرف کننده
تمامی بسته ها بر اساس ارزش محصول و  نیاز ها طوری قیمت گذاری شده است که حداقل پرداخت بر اساس شرایط اقتصادی امکان خرید برای مصرف کننده به صورت آسان مهیا باشد.
  خط سوم: حفظ ارزش کالا و قیمت در قیاس با محصولات مشابه سایر شرکت ها
ریلکس به این نکته توجه دارد که بتوانید با حفظ ارزش محصول و قیمت مناسب کالا و تنوع انتخاب نیاز مصرف کننده را بر طرف نماید و نسبت به ارزش های بازار و استانداردها در سطح بالاتر قرار گیرد.
  خط چهارم: پیشبرد اهداف منطبق بر نظر مصرف کننده و چشم انداز
اهداف و چشم انداز ریلکس منطبق بر توسعه و گسترش سیستم است این امر بر اساس نیاز مشترکین و شرایط و عوامل داخلی ( نقاط قوت و ضعف ) ( نقاط  فرصت و تهدید )  همراه می شود و نقطه گذاری ها و اهداف کوتاه مدت برای رسیدن به اهداف بلند مدت و تحقق چشم انداز اجرا می شوذ.