۱۳
بلندگوهای بی‌سیم سامسونگ به CES 2017 می‌آیند

بلندگوهای بی‌سیم سامسونگ به CES 2017 می‌آیند  

شرکت سامسونگ هم با دست پر به نمایشگاه CES 2017 می‌آید. این شرکت قرار است یک سری بلندگوی بی‌سیم با نام Ultra-High Quality Sound یا UHQ راهی بازار کنند. این بلندگو می‌تواند صدای ۸ بیت و ۲۴ بیت را به کیفیت ۳۲ بیت تبدیل کند تا شفافیت صدا و تمام نوت‌ها بالاتر برود.

سامسونگ گفته که علاقه‌مندان می‌توانند برای اولین‌بار بلندگوهای UHQ را به همراه بلندگوهای بی‌سیم H7 امتحان کنند. همچنین مشخص شده که با این مجموعه یک «ساندبار» (Soundbar) هم عرضه می‌شود. این ساندبار به Subwoofer مجهز شده است. ساندبار جدید سامسونگ هم MS750 نام دارد که در کنار بلندگوهای H7 قرار می‌گیرد و از صدای ۳۲ بیتی هم پشتیبانی می‌کند.

در آخر هم باید به این موضوع اشاره کنیم که این شرکت کره‌ای می‌خواهد یک پخش کننده‌ی بلوری جدید هم در نمایشگاه CES امسال معرفی کند. این پخش کننده‌ی بلوری که M9500 UHD نام دارد، از تکنولوژی HDR پشتیبانی می‌کند.

شرکت سامسونگ هنوز تاریخ عرضه و قیمت این محصولات را اعلام نکرده است و باید در ماه‌های آینده منتظر خبرهای بیشتر باشیم؛ اما تا چند روز دیگر قطعا تصاویر و ویدیوهای بیشتری از این محصولات منتشر خواهد شد.

منبع: The Verge