محصولات نرم افزاری

سامانه نمایندگی پیام کوتاه ریلکس

جهت ثبت و ارسال اطلاعات خودتان جهت دریافت سامانه نمایندگی اینجا کلیک نمایید .


سفارش دهید
 


 

توضیحات سامانه نمایندگی پیامک

 • امکانات ( سامانه نمایندگی پیامک)

  سامانه نمایندگی پیامک با دامنه اختصاصی با دسترسی به تمامی ماژول های کاربری

  نمایندگان گرامی با اعلام یک دامنه به ریلکس خواهند توانست خودشان و کاربرانشان از طریق دامنه اختصاصی اعلام شده وارد سامانه شوند حتی جهت اتصال به وب سرویس و یا ثبت نام آنلاین و تمامی فعالیت های دیگر از طریق دامنه اختصاصی که اعلام می شود صورت خواهد پذیرفت در این صورت نمایندگی کاملن مستقل خواهد شد و حقوق نمایندگان جهت ارائه خدمات به زیر مجموعه بدون اینکه نامی از ریلکس آورده شود قابل انجام خواهد بود.

   


  امکان ایجاد تعرفه های دلخواه برای زیر کاربران

  شما خواهید توانست با ماژول مدیریت تعرفه های سامانه مدیریت پیامک برای زیر کاربران خود بازه های تعرفه ای ایحاد نمایید و این تعرفه های را به کاربران خود اختصاص دهید. تعرفه های می تواند به صورت بازه ای بر اساس میزان خرید و یا به صورت ثابت به یک کاربر تخصیص داده شود .

   


  امکان ایجاد بسته پیش فرض با تنظیمات پیشرفته و اعمال سطوح دسترسی

  شما با ماژول پیشرفته بسته ها قادر خواهید بود:

   چندین محصول با نام های مختلف ایجاد نمایید. هزینه بسته را مشخص نمایید. طول دوره استفاده را تعیین کنید. دسترسی استفاده از تمامی ماژول های سیستم را مشخص نمایید. مجوز های دسترسی را تعیین نمایید. وضعیت استفاده از بسته های تعرفه را مشخص نمایید. بیش از 100 قابلیت سیستم را مدیریت نمایید و سطوح آن را برای کاربران مشخص نمایید و در قالب یک بسته بگنجانید. و ....

   

  درگاه اختصاصی پرداخت آنلاین

  شما قادر خواهید بود به سادگی با وارد کردن اطلاعاتی که بانک ملت،پارسیان و یا درگاه واسطه به شما خواهد درگاه پرداخت آنلاین خود را برای مشترکین فعال نمایید و همچنین تمامی پرداخت های کاربران را با گزارش کامل دریافت و مدیریت نمایید.

   

  لایسنز ایجاد نامحدود ساخت پنل اس ام اس کاربری و نمایندگی ( ایجاد نماینده با شرایط ویژه )

  شما قادر خواهید بود نا محدود کاربر ایجاد نمایید برای ساخت کاربران از شما هزینه ای اخذ نخواهد شد. همچنین به شما این امکان داده خواهد شد با صفحه ثبت نام آنلاین که بر روی دامنه اختصاصی شما فعال خواهد شد کاربران به صورت آنلاین در سامانه ثبت نام نمایند.
  شما قادر خواهید بود نماینده زیر مجموعه مشابه داشته باشید و زیر مجموعه شما نیز قادر خواهند بود نماینده داشته باشند. در این خصوص می توانید با شرایط ویژه نماینده ایجاد نمایید.
  نمایندگان گرامی به تمامی ماژول های کاربری که در بسته ویژه ریلکس قرار داده شده است حهت تخصیص به کاربرانشان دسترسی خواهند داشت.

  اکانت رایگان آپلود سنتر برای نمایندگان

  تمامی نمایندگان دسترسی به مرکز آپلود فایل ریلکس خواهند داشت این مرکز امکان آپلود فایل ها به همراه دسترسی و مدیریت آسان با کنترل پنل پیشرفته جهت استفاده مهیا خواهد ساخت.

  راه اندازی فروشگاه کارت شارژ در کنار پیامک

  نمایندگان گرامی قادر خواهند بود در کنار فروش پیامک از فروشگاه کارت شارژ تلفن همراه کسب درآمد نمایند فرآیند فعال سازی نیز در کنار سامانه نمایندگی پیامک انجام خواهد شد و از نمایندگان گرامی هزینه ای اخذ نخواهد شد.

  ابزار مدیریت مدارک کاربران و نمایندگان زیر مجموعه

  ما به نمایندگان گرامی این امکان را می دهیم جهت تایید مدارک کاربران  و نمایندگان زیر مجموعه، خودشان قبل تایید کارشناسان ریلکس اقدام نمایند تا مراحل فعال سازی و دسترسی کاربرانشان سریعتر و آسان تر باشد.


  ابزار مدیریتی اینماد

  درصورتی تمایل نمایندگان به دریافت ای نماد ابزار مدیریتی اینماد در سیستم نمایندگی دیده شده است که بعد از اخذ مجوز بدون داشت برنامه نویسی و تغییر در کدها با وارد کردن اطلاعات مربوطه از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر می شود به راحتی لایسنز در صفحه ورود دیده شود.

   

  خطوط اختصاصی رایگان

  برای نمایندگان گرامی  4 خط اختصاصی 12 رقمی رند به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است که در هنگام فعال سازی به سامانه ایشان تخصیص داده خواهد شد.

  همچنین برای تمامی زیر کاربران در هنگام ثبت نام آنلاین 4 خط اختصاصی 14 رفمی از سر شماره های اپراتور های 5000 به صورت رایگان اهدا خواهد شد که این امر نمایندگان را از خرید خط و پرداخت هزینه به این واحد مستقل خواهد کرد.

  در بخش تعرفه های خطوط  در همین بخش توضیحات کامل در خصوص خرید خطوط اختصاصی  با سرشماره های مختلف و تخفیف های نقدی برای نمایندگان  آورده شده است.

   

  بروز رسانی به همراه گزارش کامل از اقدامات انجام شده و در حال توسعه بدون اخذ هزینه

  تیم توسعه ریلکس گزارش کاملی از اقدامات انجام شده و ماژول های جدید ایجاد شده را در پنل نمایندگان گرامی به همراه درصد میزان پیشرفت در ماژول گزارش تغییرات قرار می دهند تا از آخرین بروز رسانی ها و پیشرفت های نرم افزار نمایندگان مطلع شوند. فرآیند توسعه برای مجموعه ریلکس با هزینه زیادی همراه است ولی نمایندگان نیاز به پرداخت هزینه و نگاه فنی و برنامه نویسی نخواهند داشت.

   

  ابزار های مختلف گزارش گیری و مانیتورینگ

  سامانه نمایندگی پیامک این امکان را به شما می دهد گزارش دقیقی از پیامک های ارسال و دریافتی داشته باشید. همچنین ابزار های محاسبه پرداختی ها و موارد مالی نیز دیده شده است.

  ابزارهای مشاهده پیامک های انبوه، سن و جنسیت، محله ای، ارسال هی بی تی اس در تمامی سطوح کاربری به صورت هوشمند برای نمایندگان گرامی طراحی و تولید شده است.

  امکان درج پیام در پنل های کاربری و زیر مجموعه به صورت های مختلف جهت اطلاع رسانی و تنظیمات پیشرفته جهت تمدید کاربران و استفاده از نحوه اطلاع رسانی در سیستم وجود دارد.

  ماژول خطوط خدماتی نیز جهت درخواست های خدماتی برای خطوط جهت مدیریت آسان درخواست ها در فرآیند های مختلف تولید و جهت استفاده نمایندگان در دسترس است.

   

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر سامانه نمایندگی پیامک فایل زیر را دریافت نمایی.

 • تعرفه ارسال پیامک ( سامانه نمایندگی )

  تعرفه پیامک نماینده

 • تعرفه خطوط اختصاصی نمایندگان

  021 1000 1000 3000 50001 50002 50004 50005 50009 BTS IranCell

  ریلکس نماینده مستقیم اپراتور های همراه اول است و با تمامی اپراتورهای همراه اول جهت ارسال پیامک به شبکه های تلفن همراه قرارداد مستقیم دارد.

  چرا از ریلکس درخواست نمایندگی نماییم و خطوط اختصاصی را از ریلکس خریداری کنیم ؟
  1: عدم نیاز به سرمایه گذاری
  2: نداشتن تعهد ارسال
  3: عدم نیاز به حقوقی بودن ( امکان دادن سرویس به اشخاص حقیقی )
  4: عدم نیاز به قرارداد با تک تک اپراتور ها ( ریلکس بیش از 8 اپراتور را پشتیبانی می کند و در صورت همکاری با ریلکس امکان فعال سازی تمامی اپراتورها بر روی سامانه میسر خواهد بود.
  5: تعرفه بسیار مناسب خطوط ( تعرفه ارسال و خرید خطوط با توجه به سرمایه گذاری و طیف گسترده فعالیت ریلکس بسیار مناسب خواهد بود )
  6: خطوط رایگان برای استفاده نمایندگان و کاربران نماینده
  7:نرم افزار یکپارچه، امن، با ثبات و بروز
  8: سخت افزاری های بروز و قدرت مند
  9: تیم و کادر فنی با تجربه و ایده گرا

  ریلکس جهت رفاه حال نمایندگان در ثبت نام آنلاین برای مشترکین زیر مجموعه 4 خط اختصاصی رایگان 14 رقمی که امکان انتخاب ارقام میسر خواهد بود در نظر گرفته است لذا بعد از فعال سازی سامانه نیاز به خرید خطوط اختصاصی جهت تخصیص به کاربران نخواهند داشت مگر اینکه تمایل داشته باشید خطوط ویژه و با ارقام کمتر را خریداری نمایید. که امکان خرید این خطوط میسر خواهد بود .
  ریلکس به نمایندگان گرامی بین 25 تا 30 درصد تخفیف خرید خطوط اختصاصی نسبت به تعرفه ارائه شده به کاربران مستقیم می دهد.

  تعرفه خطوط اختصاصی پیامک را از لینک زیر می توانید دانلود فرمایید.

  HyperLink