آموزش

تبلیغات برای مزون ها با پیامک

این روزها بیشتر بازاریابی ها از طریق دیجیتال مارکتینگ صورت میگیرد و کسب و کارهایی مثل مزون ها برای فروش و افزایش درآمد روزانه به هر روشی برای تبلیغات کالا و اجناس خود دست می زنند. اما مزون ها و خیاطی هایی که روزانه تعداد سفارشات آنها محدود است با چه نوع تبلیغات میتوانند مشتری های دائمی زیادی داشته باشند؟ برای همین امروز تصمیم گرفتم در این مطلب راجعبه تبلیغات برای مزون ها با پیامک صحبت کنم.

پنل اس ام ای برای آزمایشگاه ها چه مزیتی دارد؟

وقتی صحبت از آزمایشگاه میشود همه ما تصویر یک مکان شلوغ و پر رفت و آمد را در ذهن خود میبینیم که تمامی این شلوغی برای دریافت جواب های آزمایش ، پرسش سوال های مکرر بیماران و دادن آزمایش هایی برای تشخیص دقیق بیماری مثل رادیولوژی و سونوگرافیست . برای اینکه مدیر یک آزمایشگاه بتواند بر روی تمامی این موضوعات رسیدگی کند میتواند از روش های ارسال پیامک استفاده کند که در این مطلب به آن میپردازیم.

ارسال پیامک بر محیط زیست چه تاثیری دارد؟

زندگی پایدار یعنی همگام سازی با طبیعت مهم ترین جنبه ای که برای ما انسان ها وجود داره تلاش کردن برای حفظ و پاکیزگی محیط زیست است چرا که اگر محیط زیست آلوده شود زندگی ما انسان ها نیز به خطر می افتد نسبت به همین موضوع در این مقاله تصمیم دارم که به تاثیر ارسال پیامک بر روی محیط زیست بپردازم.

پیامک چه کاربردی برای کارخانه ها دارد؟

استفاده از پیامک و کاربردهای آن به هر کسب و کاری این امکان را میدهد تا علاوه بر بازاریابی هدفمند خدمات پس از فروش ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهد کارخانه  ها نیز  برای جذب مشتری و به روز بودن در بازار  میتوانند از این کاربرد استفاده های خاص خود را داشته باشند.

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

این روزها بیشتر کسب و کارهای دیجیتال مهم ترین دغدغه ای که دارند قرارگرفتن در صفحه اول جستجو در دنیای وب میباشد به همین خاطر کلمه ای به نام سئو seo در این کسب و کار ها از اهمیت زیادی برخوردار است. مطمئناٌ اگر دارید این مطلب را میخوانید این موضوع را شنیده اید که ، اگر در صفحه اول گوگل باشید بازدید از سایت شما بیشتر است. در ادامه این مطلب قصد دارم تا شما را بیشتر با واژه ای بنام سئو و کاربردهای آن آشنا کنم.