اگرهمین حالا که این مطلب را میخوانید یک نگاهی به پیامک های تبلیغاتی که از موبایلتان دریافت کردید بیندازید سرشماره هایی مانند (  021 ، 1000 ، 2000 ، 3000 ، 50001، 50002 و...) را مشاهده خواهید کرد. به این سرشماره ها اپراتورهای پیامکی گفته میشود. یکی از این اپراتورها شرکت راهکار سرزمین هوشمند با سرشاخه انحصاری 50002 که از شما دعوت میکنم برای آشنایی بیشتر با این اپراتور در این مقاله با ما همراه باشید.


اپراتور راهکارهای سرزمین هوشمند و سرشماره آن

این روزها ارسال پیامک با سامانه های پیام کوتاه برای برخی از شرکت ها و سازمانها یک امر حیاتی است چرا که حتی بعضی قبض های کاغذی تبدیل به اطلاع رسانی از طریق پیامک شده است. برای اینکه حتی یک کاربر معمولی از پنل اس ام اس استفاده کند نیاز به یک خط اختصاصی برای پنل خود دارد . این نیاز را اپراتور های پیامکی با سرشماره های متفاوت برای ما تامین میکنند.

درست مانند اپراتورهای تلفن همراه ( همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، و....) که  با ارئه سیم کارت های متفاوت این قابلیت را به تلفن همراه میدهند که یتوانیم با تلفن همراهمان تماس برقرار کنیم و یا پیام کوتاه مدنظر خود را برای مخاطبانمان ارسال کنیم.اپراتور 50002
اپراتور 50002 شرکت راهکار سرزمین هوشمند نیز یکی از اپراتورهای پیامکی است که با ارائه سرشماره های خود به سامانه های پیام کوتاه این امکان برای ما فرآهم کرده تا پس از خرید پنل اس ام اس مورد منظرمون بتوانیم از ویژگی این سرشماره برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی بهره مند شویم .

آغاز فعالیت اپراتور 50002

شرکت راهکار سرزمین هوشمند در سال 1384 فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات پیامکی آغاز کرده و توانسته جایگاه مطلوبی را در این عرصه بدست آورد.
ویژگی اپراتور 50002


ویژگی های اپراتور 50002 شرکت راهکار سرزمین هوشمند

تعرفه مناسب
برای اینکه بتوانیم یک ارسال پیامکی مفیدی داشته باشیم ابتدا باید تعرفه و هزینه ارسال اپراتور پیامکی خود را بررسی کنید که این اپراتور تعرفه نسبتاٌ مناسب تری ازسایر اپراتورها دارد.

سرعت بالای ارسال پیامک
از دیگر ویژگی های این اپراتور که باعث شده طرفدار زیادی برای استفاده از سرشماره 50002 وجود داشته باشند سرعت بالای ارسال پیامک آن می باشد.

انتخاب خطوط اختصاصی توسط کاربر
این اپراتور برخلاف اپراتور های دیگر انتخاب شماره اختصاصی را به عهده شخص خریدار و کاربری که درخواست خرید خط دارد گذاشته تا خرید شماره پیامکی مطلوبی را برای پنل اس ام اس خود تجربه کنید.
گزارش تحویل پیامک
گزارش وضعیت دقیق از ارسال پیام کوتاه از بالاترین اهمیت در بخش ارسال پیامک برخوردار است که در این اپراتور خیال شما را برای ارائه دادن گزارش دقیق ارسال راحت میکند.پنل اس ام اس ریلکسچگونه از ویژگی های این اپراتور استفاده کنیم ؟

تمامی سامانه های پیام کوتاه برای ارئه خدمات در فضای اینترنت به عموم با اپراتور های پیامکی قرارداد میبندند اما اکثر این  سامانه ها تنها با سرشماره های پیامکی خاصی نسبت به الویت های سازمانی همکاری میکنند. اما در سامانه پیام کوتاه ریلکس با خیالی راحت از سرویس های پیشرفته  و انتخاب سرشماره های پیامکی متفاوت بصورت دلخواه میتوانید از یک ارسال ویژه پیام کوتاه تبلیغاتی لذت برده و بازخورد  مطلوبی را دریافت کنید.  همچنین پنل اس ام اس ریلکس این امکان را برای کاربران خود به وجو آورده تا با سرشماره های پیامکی متفاوت نسبت نوع ارسال پیامک استفاده کنند و خرید مناسبی از سرشماره ها تجربه کنند.

خلاصه مطلب

از آنجایی که تعداد قابل توجه ای از افراد در جامعه از تلفن همراه استفاده می کنند اطلاع رسانی سازمان ها و یا تبلیغاتی از طریق ارسال پیام کوتاه بسیار زیاد شده است نقش اپراتورهای پیامکی در این زمینه خیلی مهم و برای کسانی که میخواهند به تازگی میخواهند از این نوع سرویس ها استفاده کنند داشتن اطلاعات کافی به مراتب مهم تر است. پنل اس ام اس ریلکس این اطمینان را به شما میدهد تا از تمامی امکانات یک پنل پیامکی مفید استفاده کنید و شرایط مطلوبی را برای تبلیغات برند خود ایجاد کنید.